Hledáte kvalitního výrobce spodního prádla, které je přímo určené k používání během menstruace? Menstruace je téma které už sice ve společnosti není zcela tabu, nicméně se jím všichni zde tak moc nezabývají. Svým způsobem se za ni část žen pořád stydí, a to i v dospělém věku. Ženy se pochopitelně bojí nějaké nehody, a tak chtějí mít kvalitní menstruační pomůcky, díky kterým se žádná nehoda nestane. Existuje vůbec něco takového?

vložky a tampony

Existuje
Na popularitě získávají menstruační kalhotky, které u spousty žen nahradily tradiční menstruační pomůcky. Kalhotky jsou totiž velmi pohodlné, jelikož se nosí msto běžného spodního prádla. Jsou vyrobeny z několika savých vrstev, díl kterým opravdu nic neproteče. My jsme výrobci z České republiky, a vyrábíme nejen klasické kalhotky, ale najdete u nás i spoustu dalších střihů a barev. Koupit si můžete dokonce i krajkové kalhotky, které vypadají opravdu dobře.

Proč se je naučit používat?
Některé ženy kalhotky odmítají, protože mají obavy ze zápachu a z jejich praní. Kalhotky nezapáchají, protože to neumožňuje materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Pohlcují jak tekutiny, tak zápach. Je dobré je používat, protože snížíte objem jednorázového odpadu, který během menstruace za svůj život vytvoříte, a také ušetříte docela dost peněz. Kalhotky vám při správné péči vydrží opravdu dlouho. Co se týče údržby, ani té se bát nemusíte.

žena v prádle

Je dobré kalhotky nechat namočit, aby se z nich většina nečistot odstranila, a poté je necháte vyprat na jemný program. Jestli se o nás myfemini.cz a našich kalhotkách chcete dozvědět víc, určitě si pročtěte náš web, kde najdete všechny potřební informace, které vám mohou pomoct se rozhodnout, zda kalhotky vyzkoušíte. Sledovat naše stránky se vyplatí, protože občas probíhají výprodeje, a vy tak můžete ušetřit docela dost peněz nákupem nových kalhotek.