V jak velkém bytě či domě bydlíte teď?
Spousta lidí chce pořizovat nové bydlení, protože jejich stávající domov je pro ně příliš malý. Většinou lidé potřebují nové bydlení po příchodu dětí na svět. Je potřeba vyřešit bytovou otázku rychle, protože s přibývajícím věkem potřebují více místa a také více soukromí, čehož ve dvoupokojovém bytě nikdy nedosáhnete. Pokud si dokážete vyřešit finance a sehnat pozemek, nebude problém pro vás postavit novostavbu, která bude vaším novým domovem.

nový dům

Stavět se dá několika způsoby
Určitě i vy máte ve svém okolí někoho, kdo si stavěl nebo aktuálně staví dům sám svépomocí. Pro někoho je to výzva, ale tuto variantu volí většinou lidé, které netlačí čas. Pokud máte zajištěné bydlení, není svépomoc až takový problém. Pokud ale někdo platí hypotéku na stavbu a ještě nájem ve stávajícím bytě, už je to v rodinném rozpočtu opravdu hodně znát. Namísto jednoho výdaje na bydlení máte hned dva.

Ideální velikost bydlení pro mladé rodiny s dvěma až třemi dětmi je například bungalov 5+kk, který vám můžeme postavit. Nabízíme několik typových projektů, ze kterých si naši klienti vybírají. V nabídce máme nejen přízemní domy, ale také patrové budovy. Každý náš projekt si můžete prohlédnout včetně dispozice na našem webu, a to včetně tomografii hotových domů, kde už bydlí naši spokojení klienti. Mezi ně patří i známé osobnosti, jako je třeba Marek Ztracený.

moderní stavba

Jsme solidní a fér
Protože víme že bydlení je základní životní potřeba na kterou někteří klienti čekají už dlouho, stavíme tak rychle, abychom dům předávali v termínu. Pokud si vyberete dřevostavbu, klíče od domu budete držet už za několik týdnů. Jestli jste spíše fanoušky zděných domů, stěhovat se budete už za pár měsíců. To jak stavba probíhá si u nás můžete chodit kontrolovat osobně na stavbu. Jdete do toho s námi?