Pokud zvažujete změnu vašeho domova, jistě vás už napadlo co všechno by se u vás doma mohlo změnit. Pokud vám nevyhovuje stávající dispozice, nejspíš si říkáte že by nebylo od věci navrhnout zcela nový interiér, který bude odpovídat vašim potřebám co se týče jednotlivých místností. Možná bude potřeba zbourat některé příčky nebo přesunout dveře. A jestli nejste osoba se vzděláním ve stavebnictví, bude nejlepší když se obrátíte na odborníka. Zabýváme se návrhy interiérů v Praze a můžeme vám navrhnout zcela nový interiér.

Pracujeme rychle a kvalitně
Víme že rekonstrukce by měla proběhnout co možná nejrychleji, a pro tyto případy máme k dispozici zkušené řemeslníky, kteří vám mohou návrh přenést do reality. Navrhneme vám nejen opravu elektrického vedení, vody a odpadů, ale i plynu, pokud ho doma máte. Jestli máte starší sítě, je nutné je také vyměnit, jinak by rekonstrukce neměla smysl.

moderní ložnice

Při tvorbě návrhu vašeho nového domova bude nutné abychom viděli stávající stav, a vy nám sdělili vaše požadavky. Jestli máte děti, bude nutné zohlednit i jejich potřeby, a to hlavně co se týče soukromí. Každý sice nebydlí v dostatečně velkém domě či bytě, ale i s malými prostory lze celkem efektivně kouzlit. Chce to jen se toho nebát a nechat nás dělat svou práci.

dětský pokoj

Dokážeme proměnit vaše bydlení k nepoznání
Architekt i designer mají vzdělání v oboru, takže se nemusíte bát neodborných zásahů. Uděláme maximum pro to, abyste dostali co potřebujete a k tomu ještě něco navíc. Můžete se těšit na zcela nové bydlení, i když se nebudete nikam stěhovat. Podívejte se na realizace proměn, které jsme pro naše klienty připravili. I vy můžete letošní léto strávit v novém, stačí si jen co nejdříve sjednat schůzku, abychom se mohli hned pustit do práce. Rekonstrukce totiž není otázkou pár dní, ale spíše týdnů. Proto čím dříve začneme, tím lépe.