Bazénový vysavač už patří skoro ke standardu, když doma máte bazén. Je úplně jedno, zda máte bazén venkovní nebo vnitřní, a to proto, že bude mít stejný účinek. Tyto vysavače jsou přímo navrženy tak, abyste se zbavili všech nečistot nejen na dně bazénu, ale i na jejich stěnách. Pro klasické malé bazény na zahradách bohatě postačí ruční vysavač. Ten je napojený na pomocí bazénové hadice k filtraci bazénu a ovládáte ho pomocí teleskopické tyče, která se dá vysunout pro pohodlnější práci. Samozřejmostí je, že vysávání zvládnou i vaše děti s dozorem.

vysavač do bazénu

Vysavač do bazénu vám dále změní pohled na kompletní čistění. Vysavač se totiž perfektně ovládá a jeho výsledky vidíte hned po prvním přejetím dna. Všechny nečistoty jsou zachyceny do vysavače a vzniká tak čistý pruh. Pokud chcete čištění vysavačem zlehčit, tak zakrývejte bazén plachtou, ať do bazénu nepadá zbytečná špína. Také se snažte děti přimět k tomu, aby si před vstupem do bazénu umyly nohy. Předejdete tak zbytečnému zanášení bazénu.

vysavač do bazénu

Kromě vysavače ručního se můžete zaměřit i na vysavače, které udělají všechnu práci za vás. Tyto vysavače stojí samozřejmě vyšší částky, ale máte jistotu toho, že nemusíte skoro nic dělat. Ve většině případů se však tyto vysavače používají na velké bazény, nebo veřejné koupaliště. Jedná se o vysavače plnoautomatické a poloautomatické. Tyto vysavače mají často už svojí vlastní filtraci, nebo se opět dají připojit na filtraci. Při koupi však myslete na to, že máte bazén převážně pro děti a není tak špatné koupit levnější ruční vysavač, se kterým budou pracovat. Nejen, že je naučíte zodpovědnosti, ale také tomu, že bez práce holt nejsou žádné koláče.

Neváhejte tak a kupte ještě letos bazénový vysavač, který vám ulehčí čištění bazénu. Zaručeně budete překvapení výkonem a rozdíl bude v bazéně hned znát.