Víte, jak se cítí člověk, který se octne nahý v trní? Dost mizerně, protože jej všechno svědí, píchá a škrábe, a může si odtud odnést i bolestivá a nepříjemná zranění. Může to dokonce skončit převozem do nemocnice, pokud to přežene s pohybem a pokožka bude samý bolák a krvavý šrám. Tento příměr jsme vám zcela záměrně uvedli pro porovnání, abyste měli představu, jak se bude cítit váš iPad, když si k němu nepořídíte obal.

posezení u krbu s iPadem

Zabezpečení na prvním místě – jistě nechcete, aby váš iPad skončil s prasklým displejem v opravně, anebo jste jeho povrch tak důkladně dodrbali, že připomíná lyžařskou skluznici poté, co jste se s ní proběhli po škvárou posypané silnici. Obaly slouží především jako bezpečnostní prvek, a díky nim můžete svého miláčka bez obav vkládat do batohu, do tašky, do kufru, ať už se chystáte na cestu vlakem, autem či letadlem.

výpočetní technika na stole

Praktické vize – vizionáři to nemají v životě snadné, protože se snaží ostatním lidem naznačit spoustu myšlenek, které jsou jim prozatím skryté. Ve vizionáře se můžete proměnit i vy, jestliže budete držet v ruce obal na iPad https://www.ipouzdro.cz/ipad/, třeba pro řadu iPad Pro 12.9 (2018/2020). Obal je skládací a lze z něj vytvořit i několik verzí stojánků na stůl, na postel, na koberec, na pohovku či na křeslo, kde vám poslouží jako opěrný bod pro sledování videa nebo prohlížení fotek, což se vám může hodit třeba pro plánování vaší dovolené u moře.

Elegance – nač si kazit den depresivní černou a šedou, když tu máme růžovou či tyrkysovou? Tyto barvy propůjčují vašemu iPadu elegantní vzezření, budete mít v ruce konečně něco pěkného, když už je ten svět kolem vás tak napjatý a vystresovaný. Pouzdro vypadá již na první pohled jako pevné vnější desky knižní vazby, a ponecháte-li iPad volně, ležérně ležet na stole, bude to působit přirozeně a nevtíravě, jak to umí například plastová počítačová klávesnice.