Hubnutí je cesta, která v podstatě nikdy nekončí. Jakmile zhubnete, je nutné pokračovat v nově naučeném režimu. Musíte si hlídat jídelníček a hýbat se pravidelně i nadále, protože jedině tak si výsledky své snahy udržíte. Někdo kdo nemá zkušenosti ani s pravidelným pohybem ani se zdravým jídlem může mít s hubnutím velké problémy, protože začátečníkům to jde opravdu ztěžka. Je dobré si najmout osobního trenéra, který vám vypracuje tréninkový plán i jídelníček na míru. Díky tomu zhubnete snáz a možná i rychleji, jen je potřeba si uvědomit, že všechny cíle závisí jen a jen na vaší snaze.

běžecké boty

Povedlo se?
Zhubli jste a nebo máte postavu jakou chcete ale nemáte příliš dobrou kondici? Nevadí, je možné si ji vypěstovat. Opět to chce ale pravidelnost a hlavně vytrvalost. Je mnoho způsobů jak kondici zvýšit, někdo rád nezdá na kole, někdo dá přednost posilovně, a někoho začne bavit běh. I amatérští běžci mohou běhat na běžícím páse, což každého nebaví, a nebo v přírodě, což ale ne každému vyhovuje. U venkovního běhu je problém samozřejmě počasí, protože v dešti to není úplně ideální. Naopak v zimě se běhat dá, pokud nepadá sníh. Proč je špatná fyzická aktivita venku za mokra? Protože jednoduše můžete velmi snadno onemocnět a pak nebudete sportovat minimálně týden.

žena běží

Nebojte se běhat i v zimě https://www.zeleneslevy.cz/nebojte-se-behat-i-v-zime-par-rad-jak-predejit-zraneni/ protože pokud začnete běhat v létě a neodradí vás ani ranní nižší teploty, vybudujete si i potřebnou imunitu pro běh v nižších teplotách. Jestli si netroufáte na to abyste běhali sami, určitě zvažte i v tomto případě běh s trenérem, který vás během provede. I když se to možná nezdá, před započetí běhání je potřeba nakoupit opravdu dobré boty, oblečení a také se naučit dobrou techniku. Chcete aby vás po sportování nic nebolelo? Před sportem se pořádně protáhněte a zahřejte, stejně jako po ukončení aktivity.