Rozhled versus chomout

Svatbu někteří lidé považují za ztrátu svobody a dobrovolné strkání hlavy do koňského chomoutu. S tímto svérázným přístupem souvisí i tradice z minulosti, kdy některým ženichům předávali jejich kamarádi koňský chomout jako symbolický dar. Ale vy byste mohli svatbu pojmout ve zcela opačném duchu – nikoli jako svazování křídel a hlavu v chomoutu, ale jako životní rozhled a sdílení dvou duší, které si spolu rozumí, a chtějí trávit svůj volný čas ruku v ruce. A pro vyjádření této skutečnosti byste mohli svatbu uspořádat na místě, odkud je krásný rozhled do krajiny. Například na rozhledně, na horské chatě a dalších podobných místech.

catering na svatbu

Občerstvení od profesionálů

Svatba catering incatering.cz je výraz, který by vás měl zajímat ihned poté, co zajistíte vhodné prostory pro uspořádání svatební hostiny a občerstvení. Neztrácejte čas přípravou jídla a přenechejte to profesionálům, ti se postarají o vše do posledního detailu. Zajistí pokrmy i nápoje dle vašich připomínek, s ohledem na pozvané hosty a jejich případné dietní režimy.

svatební hostina

Seznam pozvaných hostů

Jestliže pořádáte svatbu tak, že na slavnostní oběd zvete pouze nejbližší členy rodiny, a oslavu pojímáte velkoryse, kam také zvete své přátele, zapište si do poznámkového bloku všechna jména, abyste na někoho nezapomněli. Zapomenout pozvat kohokoli z vašich důvěrných přátel na svatbu je nejen neslušné, ale i trapné faux pas.

Počasí

Pořádáte-li svatební raut v místech s dalekým rozhledem, vyplatí se volit takové termíny, kdy bývá velmi slunečno teplo, a také co nejdelší den. To znamená buď koncem května, nebo spíše v červnu a začátkem července. Snažte se vybírat co nejslunečnější počasí i na základě dlouhodobějších předpovědí, i když to samozřejmě nemusí vždy vyjít, ale čím větší pravděpodobnost slunečného počasí, tím hezčí svatba to bude.