Šikovný kutil dokáže ušetřit i statisíce korun, jestliže se rozhodne rekonstruovat rodinný dům či rekreační chatu. Představte si kupříkladu takovou chatu na kamenné či betonové podezdívce, která je dostatečně pevná a stabilní, prověřená statikem, na níž ovšem stojí pouze stará dřevěná konstrukce. Tu je zapotřebí shodit a vyzdít nové obvodové zdivo, vytvořit nové stropy a podlahy, nové krovy, střešní latě a krytinu, nová okna a dveře, elektroinstalaci, topení v podlaze s krbovým výměníkem a před domem postavit větší krytou terasu. Jestliže má kutil při ruce pomocníky, co dovedou vzít za práci, mohou všichni společně ušetřit na nákladech v případě stavební firmy i přes půl milionu korun.

kanalizační potrubí

Situaci usnadní pronajatá dodávka

Nemáte k dispozici vlastní nákladní auto a nechcete se dohadovat s přepravními společnostmi, které vám budou postupně navážet materiál na stavbu v době, kdy nemáte čas? Pak si pronajměte vůz z půjčovny dodávek Rent Car Service. Budete svými vlastními pány a navozíte ze stavebnin vše, co je třeba počínaje pytli s lepidly, cementem a tmely a konče rohovou plastovou vanou či nábytkem.

stavba domu

Před vyzvednutím vozu z půjčovny doporučujeme zajistit vlastní pojištění pro případ poškození vozidla, přece jen budete nakládat a vykládat spoustu materiálu a kdybyste při tom poškodili karosérii, přičte vám to majitel půjčovny k náhradě. Jinak za dodržení smluvních podmínek máte k dispozici vůz prakticky bez omezení, na dobu několika dnů či týdnů, záleží na vašich potřebách, možnostech a uvážení. Pouze je nutné rezervovat vozidla včas.

Dodávky jsou v perfektním technickém stavu, o nic se nestaráte, máte k dispozici dálniční známku i havarijní pojištění a asistenční službu. Vozy jsou vám k dispozici i o víkendech a máte možnost pronájmu dodávky s tažným zařízením a přívěsným vozíkem. A v případě zájmu lze mít k dispozici vozidlo i na dovolenou.