Rezervační systémy jsou dnes na sportovištích docela běžné. Mají totiž opravdu spoustu výhod, z kterých můžou čerpat jak provozovatelé těchto sportovních center, tak zákazníci. Výběr dobrého rezervačního systému je velmi důležitý. Pokud jste majitel sportoviště, určitě věnujte výběru dostatečný čas, jelikož ne všechny rezervační systémy jsou tejné, a ne všechny rezervační systémy poskytnou pro vás a vaše klienty stejné služby. Rezervační systém Fitness rezervace vám umožňuje vytvořit si perfektní rezervační systém pro vaše klienty. Je propojen s Multisport kartami, což je jeden z nejčastějších zaměstnaneckých benefitů napříč různými firmami. Spousta lidí je tedy využívá ke sportu.

posilovna

Dále je možno v rezervačním systému zadávat různé slevové kódy a slevové akce. Nezapomínejme také na možnost vkládat do rezervačních systémů videa, a tím vlastně udělat pro klienty video lekce. Může se vám to zdát jako zbytečnost, ale vzpomeňme si třeba na dobu lockdownu během pandemie. Tehdy byli všichni za podobné vymoženosti rádi, jelikož jsme nemohli opustit naše domovy, rozhodně ne kvůli návštěvě sportoviště. Klienti mají rezervační systémy, kam se mohou zaregistrovat oline velmi rádi. Dnes v době, kdy všechno probíhá online, jsou více než rádi za možnost, kdy si mohou zarezervovat termín na své sportování z pohodlí domova, nebo kdekoliv zrovna budou, třeba přes svůj mobilní telefon.

cvičení

Telefonické sjednávání termínů už dnes není moc v oblibě, ovšem určitě byste si měli ponechat pro své klienty i tuto možnost. Ne všichni mají přístup k internetu, nebo někteří nechtějí využívat možnost rezervace online. Pokud ale online rezervační systém ještě nemáte, určitě vám doporučujeme ho začít využívat. Zavedení není příliš finančně náročné a jedná se o investici, díky které se budou na vaše sportoviště klienti rádi vracet.