Auta jsou poměrně drahá. Ta nejlevnější nová auta stojí téměř půl milionu korun, a to si dnes při vysokých cenách za základní životní potřeby může dovolit jen málokdo. Část lidí si nechává v provozu starší auta, protože si nemohou dovolit koupit nová. Snaží se pro udržet v pojízdném stavu auta vyrobená často ještě před revolucí. U mnoha lidí to má svoje důvody – starší auta si člověk v pohodě zvládl opravit sám doma. Stačil návod, pár nástrojů a šikovné ruce. Dnešní moderní auta si doma nikdo sám neopraví. Jsou plná elektroniky, což také každému nevyhovuje. Navíc nové auto neznamená že bude automaticky sloužit bez poruch třeba 10 let, spíš je to naopak.

škoda fabia

Jestli i vy jezdíte starším autem o které se staráte, určitě chcete aby vám vydrželo co nejdéle. Jenže člověk neovlivní nic na 100 % a i pravidelně servisová auta se občas pokazí. Samozřejmě vždycky to přijde když to člověk nejméně čeká a potřebuje. Pokud chcete mít auto k dispozici i přesto že vaše zrovna jezdit nemůže, nechte si přistavět auto z naší autopůjčovny. Nabízíme vám možnost půjčit si jakékoliv volné auto z naší nabídky. Máme jak menší auta, tak i varianty kombi.

auto passat

Naše autopůjčovna v Praze vám nabízí skvělý servis po celou dobu kdy budete mít naše auto. Vyberte si auto z naší nabídky, kterou si můžete prohlédnout na našem webu. Velmi oblíbená je Škoda Fabia, která je spolehlivá – máme ji krátkou i dlouhou. K vypůjčení auta potřebujete dva doklady totožnosti a vratnou zálohu. Smlouvu sepíšeme, vy dostanete klíče, a můžete vyrazit. Naše auta mají pravidelný servis, pravidelně kontrolujeme stav provozních kapalin, mají dálniční známky a můžete s nimi vyrazit kamkoliv po České republice. Myslete na to, že je potřeba auto vrátit v den který je uvedený ve smlouvě.

S námi budete v klidu
Naše autopůjčovna je známá svou spolehlivostí a férovým přístupem.